Blerona e vë në pah… (Foto)

Blerona Zeqiri vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar të botës së televizionit.

Ajo ka postuar disa fotografi në Instagram ku shihet se është ndryshe se herëve të tjera.

Duke se bukuroshja kosovare ka përmbledhur flokët nga mbrapa dhe kishte vënë para vetëm një pjesë të tyre dhe ngjante sikur i ka shkurtuar ato.

Një tjetër detaj që vërehet në foto është fakti se ajo ka mbuluar gjoksin e saj pasi që shpeshherë e zbulon atë.

qwewqe_1469799179-9482182

eqwewq_1469799184-2036279

Temat
Showbiz

Të afërta