Aida Doci kopjon Dafina Dautin (Foto/Video)

Këngëtarja Aida Doci tashmë ka filluar që të bëhet e njohur fal emisionit ‘N’Kosovë Shou’ dhe duetit me Gold AG.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën vëmendja bie në ngjyrën e buzëkuqit të saj që është më e veçantë se sa herëve të tjera shkruan Gazeta Express.

Mirëpo, me këtë lloj buzëkuqi shumë më herët është paraqitur kolegia e saj Dafina Dauti. Kjo e fundit me këtë lloj grimi është paraqitur të klipi ‘Ti po ma lyp’.

Siç duket Aidës i ka pëlqyer Dafina me këtë rast prandaj dhe ka dashur të duket si ajo.

aida_1469805887-521912

11986595-733983130040022-1363158964922242106-n_1469805890-8063066

Temat
Showbiz

Të afërta