Zbulohet se me cilët deputetë kosovarë po feston ditëlindjen Gold AG (Foto)

Reperi Gold Ag sot feston ditëlindjen e 30-të.

Ariani për lajmi.net gjatë ditës ka zbuluar se me rastin e këtij 30 vjetori do t’i mbledh disa shokë me të cilët do të shkojnë në një odë ku reperi ka organizuar muzikë me çifteli dhe do të performojnë vëllezërit Dragaj.

E disa nga këta shokë po dalin të jenë deputetët e AAK-së, Daut Haradinaj dhe Lahi Brahimaj me të cilët Gold AG po feston ditëlindjen në Mushtisht të Suharekës.

13871859_10157236153795301_611050214_n

13874775_10157236153790301_1436500293_n

13867068_10157236153800301_2124443588_n

Temat
Showbiz

Të afërta