Tronditet Chelsea, ylli i madh konfirmon largimin në Instagram (Foto)

Diego Costa e ka konfirmuar indirekt largimin nga Chelsea.

Futbollisti me origjinë braziliane, ka falënderuar shokët përmes një postimi në Instagram.

“Faleminderit shumë shokët e mi”, shroi Costa në një foto ku shihet bashkë me Ruben Loftus-Cheek, Willian, Fabregas dhe Pedro, përcjellë “Lajmi.net”.

Skuadra e tij e re pritet të jetë Atletico Madrid.

Thank you very much for all my friends!!!

A photo posted by Diego Costa (@diego.costa) on

Diego-Costa-Eden-Hazard1-1245x829-650x358

Temat
BotëSport

Të afërta