Samanta mezi pret pushimet, ja si duket pa grim (Foto)

Pas publikimit të këngës së saj më të fundit “Na e dina” këngëtarja Samanta Karavella ka patur një periudhë mjaft të ngarkuar me koncerte.

E mesa duket për këngëtaren ka ardhur çasti të pushojë. Ajo ka publikuar një foto në SnapChat ku shfaqet pa grim dhe ku shkruan: “Më duken pushime”.

E në fakt kjo është një periudhë mjaft vështirë që këngëtarët të pushojnë pasi u dedikohen koncerteve brenda dhe jashtë vendit.

auto_sa_1469724322-37775361469724648

Temat
Showbiz

Të afërta