Nuk do ta besoni se ku e fut dorën Anxhela Martini (Foto)

Modelja super seksi Angela Martini ëndrra e çdo mashkulli. Martini çdo ditë po befason me foto provokative duke shfaqur trupin. Jemi mësuar ta shohim Angela Martinin duk ekspozuar trupin,...

Modelja super seksi Angela Martini ëndrra e çdo mashkulli.

Martini çdo ditë po befason me foto provokative duke shfaqur trupin.

Jemi mësuar ta shohim Angela Martinin duk ekspozuar trupin, gjoksin dhe të pasmet e saj super hot, shkruan Gazeta Blic.

Po kësaj rradhe vjen me një foto tjetër hot, ajo ka vendosur duart tek “zogu” dhe këtë na e ka treguar me një që po bën gjiro nëpë rrjetin social Instagram.

Për më shumë shikoni foton e cila nuk do shumë fjalë.

#Mykonos ❤️🌹🐼

A photo posted by Angela Martini (@angela_martini) on

Temat
Showbiz

Të afërta