Nuk do besoni si duket Enca pa “make up” (Foto)

Këngëtaren shqiptare me forma seksi, Enca Haxhia jemi mësuar ta shohim gjithnjë të grimuar.

Ajo ka eksperimentuar gjithashtu edhe me ngjyrat e flokëve. Por sot ajo duket ndryshe.

Enca e pa grimuar duket shumë më e freskët dhe natyrale sesa ajo që jemi mësuar ta shohim nëpër koncerte.

Mesa duket edhe këngëtarja ndihet mirë me këtë pamje ‘të re’ dhe të freskët. ‘E relaksuar, e lumtur, e re, pa makeup. Kështu dua të kujtohem’, shkruan Enca përkrah fotos në Instagram.

Relaxed, happy, young & makeup free 😚 This is how I wanna be remembered

A photo posted by ENCA (@encahaxhia) on

Temat
Showbiz

Të afërta