Lori Hoxha provokon me veshje, ekspozon gjoksin dhe këmbët (Foto)

Ajo ka postuar në profilin e saj në SnapChat një foto ku na tregon veshjen që ka zgjedhur për ditën e sotme, provokuese dhe në të njëjtën kohë sportive.

Lori ka ekspozuar pjesën e gjoksit por edhe të këmbëve përmes xhinseve shumë të shkurtra.

l_1469724706-7329917

lori_1469723208-8789179

Temat
Showbiz

Të afërta