Kjo është skuadra e re e Mustafit

Shkodran Mustafi sipas të gjitha gjasave do të transferohet në Premierligë.

Konfirmimi kësaj radhe vjen nga “Daily Star”, që ka zbuluar edhe detajet e transferimit.

Arsenali do të ofrojë 25 milionë euro për Mustafin dhe Valencia pritet ta pranojë ofertën sepse ky është çmimi që e kërkon.

Reprezentuesi gjerman do të shkojë në “Emirates” si zëvendësues i gjermanit tjetër Per Mertesacker.

545493944-germany-v-france-semi-final-uefa-euro-2016-850x560-650x358

mustafi-cropped_19ac3onzlos5m1ukely9zyw0cc-650x358

Temat
BotëSport

Të afërta