Iva Alikon e ndalon policia, a ishte deputeti që e shpëtoi nga dënimi? (Foto)

Iva Aliko është emri i vajzës e cila u bë e njohur me format seksi por edhe me disa skandale të cilat ajo i ka bërë për të qenë sa më në qendër të vëmendjes në mediat rozë të vendit.

Iva ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram, në këtë foto shihet se është duke shkuar diku me makinën e saj.

Se a e ndalen policia apo jo nuk dihet mirëpo Iva na bënë ende kureshtar ta dimë se cili ishte deputeti që e futi në shtrat, transmeton blic.

Dhe a ishte ai që e shpëtoi nga Policia!
.
iva_1469708394-7323589

Temat
Showbiz

Të afërta