Ibrahimovic i bashkohet në stërvitje Unitedit (Foto/Video)

Zlatan Ibrahimovic ka kompletuar stërvitjen e parë si lojtar i Manchester Unitedit
Një ndër transferimet më të mëdha të kësaj vere, Zlatan Ibrahimovic, i cili iu bashkua Manchester Unitedit si lojtar i lirë pas skadimit të kontratës me Paris Saint-Germainin, gjatë ditës së sotme ka kryer stërvitjen e parë me ‘Djajtë e Kuq’.

34 vjeçari tashmë është vënë nën urdhëratë e trajnerit, Jose Mourinho. Suedezi mund të debutojë me Unitedin të shtunën kur të përballen me Galatasarayn në Gothenburg.

Ibrahimovic është parë duke qeshur dhe bërë shaka me bashkëlojtarët e tij në stërvitjen e parë me anglezët, ku pritet të shkëlqejë me fanellën e Unitedit sezonin që po vjen.

inra-3_1469714254-3818199

bra_1469714403-137261

ibra-2_1469714406-1358647

ibra-3_1469714409-5201839

ibra_1469714413-883547

inbra_1469714417-3066925

Temat
BotëSport

Të afërta