Foshnja gjashtëditore tenton të mashtrojë (Video)

Ky fëmijë i lezetshëm, do të rritet dhe do bëhet mjaft shakaxhi.

Ky fëmijë i lezetshëm, do të rritet dhe do bëhet mjaft shakaxhi.

Kjo përshkak se videoja e publikuar në Daily Mail, tregon momentet e vogëlushit – foshnje vetëm gjashtë ditëshe derisa pretendon se është duke fjetur.

Vogëlushi gjendet në krahët e tezes së tij para se ai të filloj dhe të qesh kur zbulohet dredhia e ëmbël e tij.

Për më shumë detaje ndiqeni videon e publikuar më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=dPQjG7p4onI

Temat
Fun

Të afërta