Elita super elegante si asnjëherë më parë (Foto)

Super elegante dhe tërheqëse duket në foton e fundit moderatorja Elita Rudi.

Ajo po veçohet për stilin e saj që secilën herë vije më ndryshe se herave tjera, por pa e lënë anash faktin se linjat e saja trupore ia kanë mundësuar moderatores të jetë në qendër të vëmendjes.

Fotoja që ajo ka postuar në Instagram shfaq një Elitë më elegante se asnjëherë e veshur me një fustan të zi që ia theksonte linjat.

Gjithsesi edhe fytyra e saj e embël e plotësonte dukjen e saj sa i përket stilit.

Kujtojmë se moderatorja seksi së fundi është e angazhuar me emisionin e saj Elite Zone suksesi i të cilit nuk mungon.

Thank u @sellmakasumoviq_studiosellma 💄 @erblinxerxa_studiovolume 💆 @avantgardevogue👗 #EliteZone

A photo posted by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Temat
Showbiz

Të afërta