Bleona: Dua të bëj një fëmijë, por nuk… (Video)

Këngëtarja Bleona Qereti mbrëmë ishte e ftuar në emisionin “Opinion” me Blendi Fevziun.

Ajo sqaroi shumë pikëpyetje rreth karrierës dhe jetës së saj private, shkruan lajmi.net.

Në një moment të intervistës ajo shprehet se dëshiron shumë që të bëj një fëmijë pasi e ndjen shumë të nevojshme në këtë moment të jetës së saj, por ajo nuk e ka gjetur akoma babain e fëmijës së saj.

Për më shumë shihni përgjigjen e saj të plotë rreth kësaj çështjeje.

Temat
Showbiz

Të afërta