Big Basta i “dorëzohet” Vesa Lumës: Të dashuroi si i çmendur, dhe vazhdoi…(Foto)

Big Basta po ia shprehë publikisht dashurinë gruas së tij, Vesa Lumës.

Në një postim në Instagram, Big Basta i thurë këto vargje aq romantike Vesës të bashkëngjitur me një foto kokë me kokë.

“Qe nga momenti kur te pashe per here te pare @vesaluma te dashurova si i cmendur! Dhe vazhdoj….vazhdoj….cdo sekond….cdo ore….cdo dite… cdo vit” shkruan Big Basta.

78ouiuiui

Temat
Showbiz

Të afërta