Baby G, tërhiqet e tërhiqet vetëm që t’i rritet gjoksi! (Foto)

Këngëtarja Baby G e cila në shumë raste nuk ka dhënë shumë nga muzika por ka dhënë shumë për provokimet.

E veshur sa të themi, dhe duke u munduar që gjithmonë të bëjë pozime apo lëvizje të tilla që e bëjnë të duket më seksi ishte pikërisht këngëtarja që nga fillimi i karrierës së saj në Kosovë.

Por ajo në shumë raste është duke u komentuar për gjuhën shqipe, mënyrën se si lëviz në skenë dhe zërin e saj duke mos lënë asnjëherë anash trupin që në disa raste i duket sikur do i “pëlcas” nga format e mira e në disa raste duket sikur nuk ka asnjë në të, transmeton Indeksonline.

Ndërsa në një fotografi të publikuar sot, Baby G është munduar shumë që të tërheqë pjesën e lartë të rrobave në mënyrë që të duket sa më seksuale dhe që gjoksi i saj të duket sa më provokues.

bbbbbbbbb

Temat
Showbiz

Të afërta