Zyrtare: Atletico i papërmbajtshëm, bën transferimin e papritur (Foto)

Atletico Madrid nuk ndalet me përforcime para fillimit të sezonit të ri.

Skuadra nga “Vincente Calderon” ka arritur marrëveshje me klubin argjentinas Atletico Rafaela për transferimin e portierit Axel Warner.

Atletico de Madrid

Ai është 20-vjeçar dhe konsiderohet ndër portierët më perspektiv në futbollin argjentinas.

Konfirmimi është bërë nga ana e klubit të Atletico Rafaelas në rrjetin social Tëitter.

Temat
BotëSport

Të afërta