Partizani – Salzburg, pa gola në pjesën e parë

Partizani është duke barazuar 0:0 me Red Bull Salzburgun pas pjesës së parë.

Partizani dhe Red Bull Salzburgu kanë luajtur pa gola, pas 45 minutave të para në “Elbasan Arena”.

Kjo ndeshje është e vlefshme për rrethin e tretë kualifikues për Ligën e Kampionëve.

Takimi kthyes zhvillohet pas një jave në Austri.

partizani-salzburgu-650x358

Temat
BotëSport

Të afërta