I dashuri zbulon se ku ishte me Anxhela Martinin këtë fundjavë (Foto)

Modelja me famë botërore Anxhela Martini ka publikuar gjatë këtyre ditëve foto dhe video të një udhëtimi të saj të papritur me të dashurin Dragos.

Vendndodhjen e tyre gjatë kësaj fundjave e ka treguar se çifti ka qenë i ftuar në një dasëm në Angli, të cilën mesa duket e kanë shijuar shumë. “Fundjava e shkuar-një dasëm e bukur verore në Britani,”-ka shkruar biznesmeni. Në këtë foto Anxhela duket më të formë se kurrë.

dragon_1469552609-90326

Temat
Showbiz

Të afërta