Formacionet zyrtare: Partizani – Red Bull Salzburg

Partizani dhe Red Bull Salzburgu i kanë publikuar formacionet zyrtare, për ndeshjen e parë të rrethit të tretë kualifikues në Ligën e Kampionëve. Ky takim zhvillohet nga ora 20:15 në “Elbasan Arena”.

hoxha-alban-1-650x358

par-sal

Temat
RajonSport

Të afërta