Mimoza Shkodra siç nuk e keni parë kurrë më parë! (Foto / Video)

Mimoza Shkodra është një ikonë e bukurisë shqiptare.

Ëmbëlsia dhe thjeshtësia kanë zënë vend të veçantë te ajo. Këtë herë ajo është shfaqur me një pamje seksi me një ndryshim interesant në flokët e saj.

Shpeshherë Mimoza është shfaqur me flokët e lëshuara, ndërsa këtë herë ka zgjedhur të eksperimentojë paksa.

Një Mimozë ndryshe, por po aq seksi si më parë.

Mimoza në një tjetër dimension:

Te falenderoj për floket,je shum i shpejt..👌🏻🏃🏻@agonismajli

A photo posted by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Temat
Showbiz

Të afërta