Fotoja e parë e gruas dhe vajzës së Ilir Dedës

Deputeti i pavarur në Kuvendin e Kosovës, Ilir Deda, në mëngjesin e ditës së djeshme është bërë baba i një vajze.

Emri i vajzës mësohet së është Monika, shkruan Gazeta Express.

Deda ditë më parë ka publikuar një fotografi në rrjetin social ‘Instagram’, në të cilën shihen dy duar me unaza në atë që quhet ‘gishti i unazës’.

Për më shumë shikojeni fotografinë e Donika Danuzës me vajzën.

ilir-deda_1469427554-1719440

13817084-10209041572750303-1455056092-n_1469427513-5255097

Temat
Showbiz

Të afërta