Sigal Prishtina mëson kundërshtarët në FIBA Europe Cup

FIBA Europe Cup ka tërhequr shortin për edicionin e ri.

Sigal Prishtina ka mësuar rivalët e grupit në FIBA Europe Cup.

Kampioni i Kosovës, në basketboll do të jetë në grupin H, ku do të takohet me Enisey Krasnoyarsk të Rusisë, dhe fituesin e duelit Merus – Demir Insaat, dhe humbësin e Rilski – Tsmoki.

Sigal

Sigal Prishtina

Temat
Sport

Të afërta