Çka mendon Zanfina për Era Istrefin, të dashurën e ishit? (Foto)

Zanfina edhe nëse nuk bënë këngë, mbetet mes këngëtareve të dalluara dhe që nxisin kureshtje, ndoshta pse është prej shumë vitesh në tregun muzikor, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja për momentin ishte “single”. Ajo ishte për shumë vite me radhë në lidhje me Faton Shoshin, aktualisht menaxher dhe i dashuri i Era Istrefit.

A thua çka mendon Zani për Eren?

Duke e ditur që Shoshi i ka dhënë një dorë të fortë karrierës së Eres, a thua a ka mundur që edhe Zanfina të jetë në këtë pikë?

Zanfina-650x358-640x352

auto_era-istrefi-13_7984981-1527_1280x7201426776770

Temat
Showbiz

Të afërta