SnapChat, filtri i Sias “çmend” vipat shqiptar (Foto)

SnapChat është padyshim aplikacioni më i përdorur për momentin nga vipat shqiptar, jo vetëm për të postuar foto dhe video të përditshmërisë së tyre, por gjithashtu edhe për të “luajtur” edhe me filtrat e mundësuar nga ky program.

Filtri më i ri që po i “çmend” vipat është modeli i flokëve gjysëm të bardha gjysëm të zeza të këngëtares së njohur me famë botërore Sia. Këtë “lojë” e nisi në mëngjes këngëtarja Orgesa Zaimi, për t’u ndjekur më pas nga trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha dhe këngëtarja Julka Gramo.

j3_1469093821-2307496

j1_1469093821-403119

j2_1469093821-5375396

Temat
Showbiz

Të afërta