Rama me një postim të veçantë për marrëveshjen e arritur me opozitën (Foto)

Rama ka zgjedhur një mesash të veçantë për të uruar marrëveshjen e arritur me opozitën.

Duke publikuar tre flamuj në profilin e tij në Facebook, Rama konfirmon se gjithçka është arritur në bashkëpunim me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atë të Bashkimit Evropian dhe sigurisht atë të Shqipërisë.

Tashmë Reforma në Drejtësi do të votohet me vota unanime në Kuvend.

1-55-635x358

13820891-10210958500694626-576873099-n-1_1469120205-9644974

Temat
LajmeRajon

Të afërta