Publikohet foto e Goldit tek puth një femër (Foto)

Në industrinë e showbizit, paralelisht me projektet muzikore rrjedh edhe jeta private. Të shumtë janë artistët që për të tërhequr vëmendjen shkaktojnë vetë zhvillime në jetën private.

Por, kjo nuk ka vlejtur asnjëherë për reperin e njohur Arian Agushin që nuk ka zënë vend në media pothuajse kurrë për diçka tjetër përpos muzikës dhe fesë.

Megjithatë, dy foto të siguruara nga Prive.al e shfaqin Goldin në përqafimin e një vajze në qendër të Prishtinës. Duke parë se vajza është e moshës së re sipas të gjitha gjasave, ajo është thjesht fanse që ka shfrytëzuar rastësinë për t’u takuar me reperin.

Ndryshe, të paktën publikisht, reperi i shumë hiteve vazhdon të jetë beqar duke mos zbuluar personin eventual që mund t’ia ketë marrë zemrën. /Prive.al

g_1469082702-8959396

gg_1469082705-8990067

Temat
Showbiz

Të afërta