Propozohet draft i ri për reformën në Shqipëri, pritet votimi?

“Propozimi i fundit në tavolinë. Këshilla ime: Lërini diskutimet dhe votojeni!”

Ky mesazh i eurodeputetit Knut Fleckenstein ne tëitter konfirmon se është hartuar një draft i ri për reformën në drejtësi.

Kreu i Kuvendit Ilir Meta, ai i opozitës Basha dhe ambasadorët Lu e Vlahutin janë duke zhvilluar një takim në kryesinë e Kuvendit, ku besohet se janë diskutuar detajet teknike të draftit të ri.

Temat
LajmeVend

Të afërta