Modelja e paturpshme, në lidhje me dy meshkuj (Foto)

Kendall Jenner ishte single për një kohë që dukej si përjetësi në jetën e një personi të famshëm, por kur i futet “punës” është e pandalshme.

Dhe tashmë ajo është futur në një telash të dyfishtë pasi përflitet se bukuroshja 20 vjeçare nuk po frekuentohet me një, por me dy meshkujt.

Sipas raportimeve të UsWeekly Kendall po shijon një “flirt” me reperin ASAP Rocky. Ndërkohë bëhet me dije se ajo vazhdon të frekuentohet me basketbollistin e LA Lakers, Jordan Clarkson.

Madje dukej se kjo marrëdhënie po intensifikohej, me dyshen që shfaqej kudo bashkë, me ish yllin e Vogue që e ndiqte të dashurin edhe në ndeshjet e tij në NBA. Por Megjithatë, Kendall nuk është ngopur me kaq…

asapjord_1469096325-7230804

Temat
Showbiz

Të afërta