Ky është vëllai i këngëtares shqiptare me famë botërore (Foto)

Florenti është vëllai i këngëtares së njohur me origjine shqiptare, por që ka arritur famë botërore.

Bëhet fjalë për Bebe Rexha, e cila po vazhdon të korr suksese në arenën ndërkombëtare të muzikës.

Vëllai i këngëtares është me i ri në moshë së Bebe. Ai ka vetëm 23 vjet, shkruan Magazina.al.

Rikujtojmë që sukseset e Bebe Rexhës po vazhdojnë dhe shqiptarët kanë filluar të mburren me të.

florenit

florenti-1

florenti

Temat
Showbiz

Të afërta