Grabitet Banka Kombëtare Tregtare në Prishtinë (Foto)

Persona të panjohur kanë thyer njërën nga selitë e Bankës Kombëtare Tregtare, në Prishtinë.

Me këtë rast sipas pamjeve në fotografi policia menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes, njofton Klan Kosova.

Arsyet dhe detajet ende nuk janë bërë të ditura.

13833537_10208619691523468_6700888_o

13833136_10208619691563469_2069248569_o

Temat
LajmeVend

Të afërta