E pabesueshme çfarë humbi Geti (Foto)

Kjo është padyshim periudha më e ngarkuar për artistët që performojnë në lokalet e natës, ndërkohë që atyre nuk u del koha të pushojnë shumë gjatë këtyre muajve.

Diçka të tillë e ka vënë në dukje edhe reperi Getoar Selimi. Ai ka publikuar një foto nga vendndodhja e radhës e turit të tij veror ku ka shkruar “Gjatë gjithë verës me këtë lloj pamje dhe kurrë pa e shiju,”-shkruan Geti krahas fotos.

Por ndjekësit e tij në Instagram I kanë kujtuar ditët në Republikën Domenikane me Marinën duke theksuar se ato mjaftojnë si pushime për këtë vit.

Gjate gjithe veres me kte lloj pamje dhe kurr pa e shiju ..😞 #summertour2016 #babastars

A photo posted by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Temat
Showbiz

Të afërta