E keni dëgjuar remiksin e ri të Bonbon? (Video)

Kënga e Era Istrefit, Bonbon, që u bë hit nëpër botë, ka marrë remiksin e ri.

Remiksi i ri i Bonbon është punuar në bashkëpunim me këngëtarin amerikan Richard Post i njohur si Post Malone, dhe ka dalë sot në iTunes dhe YouTube.

Remiksi i ri është një kombinim i zërit të Erës dhe rimit që të bën të vallëzosh.

Videoja e remiksit është publikuar në YouTube në kanalin e Ultra Music. E keni dëgjuar ende? Dëgjojeni më poshtë:

Temat
Showbiz

Të afërta