Çiljeta ka dy fjalë për “Vipat e Bllokut” (Foto)

Çiljeta Xhilaga është komentuar shpesh në media për operacione plastike.

Përveç gjoksit ( të famshëm) dhe një rregullimi të vogël në hundë, Çili është e gjitha bio.

Por faqja në Instagram Vipat e Bllokut, ka shkruar se ajo ka bërë operacion edhe veshët e për ta Cili ka një mesazh.

ciliiiiii_1469052523-2920151

Temat
Showbiz

Të afërta