Afërdita Dreshaj ngrit temperaturat me “Another1” (Video)

Afërdita Dreshaj ka lansuar këngën e saj të re për sezonin veror “Another1”.

Bukuroshja shqiptare ka bashkëpunuar me Bleron dhe Prygon në këngën e re.

Videoklipi i “nxehtë” i “Another 1” është realizuar nga produksioni “Asha”

Temat
Showbiz

Të afërta