“Zogu” i Irina Shayk trondit rrjetin (Foto)

Me statusin e saj si një prej modeleve më të mahnitshme në botë, dhe statusin e tij si një prej aktorëve më të suksesshëm të Hollivudit për momentin, për shikuesit është gjithnjë një kënaqësi për syrin të soditin Irina Shayk dhe Bradley Cooper teksa qëndrojnë së bashku.

Gjatë së dielës, bukuroshja ruse Irina shfaqi saktësisht se përse ajo është njëshi në sektorin e saj, kur shfaqi format mbresëlënëse teksa kishte shkuar të notonte dhe të bënte plazh në liqenin e njohur të Gardës në Itali.

irina-1_1469012293-2252282

irina1-1_1469012297-3923256

Temat
Showbiz

Të afërta