Zhvishet Albërije Hadërgjonaj për klipin e ri (Foto)

Gjyshja më seksi e estradës po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Pas një pauze, Albërije Hadërgjonaj ka mbushur bateritë për projektin e ri, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja për këngën e re është drejtuar në studion “Threedots” saktësisht ajo ka punuar me Kledi Bahitin.

Në foton e publikuar nga vetë ajo, Albërija shihet gjatë xhirimeve të klipit, e zhveshur por me shije dhe shumë seksi.

13692507_983772661743873_3390468420739039009_n

alberije

Temat
Showbiz

Të afërta