Kush ia ‘çoi’ këmbët Linda Halimit? (Foto)

Këngëtarja Linda Halimi, e cila është zhvendosur për të jetuar në Amerikë, prej kohësh po provon suksesin ndërkombëtar dhe këtë e tregojnë edhe pjesëmarrjet e saj në kompeticione muzikore si “American idol”.

Por projekti i fundit e rikthen këngëtaren në vëmendjen e fansave shqiptarë.

Kështu, Halimi, vetëm pak minuta më parë ka postuar në Instagram një foto të shkëputur nga klipi i saj i ri.

13731501-1013829995333557-6687097413780952843-n-1469020835-9568762_1469027921-4875930

Temat
Showbiz

Të afërta