Kur ‘qante’ Capital T (Video)

Reperi Capital-T edhe pse i ri në moshë ka disa vite që është pjesë e estradës shqiptare.

Së fundi ai është duke shijuar suksesin bashkëpunimit me Dhurata Dorën, projekt ky i cili po konsiderohet si një nga hitet e kësaj vere.

Mirëpo, ne ju sjellim një nga projektet e fillimit të karrierës së Capital T, në bashkëpunim me 2po2.

“Qaj”, i solli reperët shumë ndryshe, një këngë ritmike, me një tekst mjaft interesant, si dhe me një klip të rrethuar me femra.

Temat
Showbiz

Të afërta