Ja si dukej Dafina Zeqiri kur nisi të këndonte (Foto / Video)

Dafina Zeqiri tashmë është këngëtare mjaft e afirmuar në skenën shqiptare dhe pas vetes ka një armatë fansash që e pëlqejnë muzikën e saj.

Ajo përveçse pëlqehet për muzikë, ka fansa që e adhurojnë edhe për mënyrën se si vishet, e për stilin e saj. Por, rrugës për ndërtimin e karrierës, ajo ka qenë pjesëmarrëse në festivalin ‘Top Fest’, ku ka konkurruar në vitin 2007.

Ajo performoi me këngën “Një ditë tek ti” dhe ishte në duet me reperin Gold AG. Ky është ndër bashkëpunimet e para të këngëtares së njohur.

dafi

Temat
Showbiz

Të afërta