Elvana Gjata i kthehet origjinalitetit (Video)

Pas disa eksperimenteve me ngjyrat e flokëve, duket se Elvana Gjata ka vendosur t’i kthehet origjinalitetit.

Në një video të postuar nga këngëtarja në Instagram, ajo nuk është më bjonde, por i është kthyer ngjyrës brunet të flokëve. Edhe pse u komplimentuar kur ndryshoi look e u bë bjonde dhe u vërejt edhe ngjashmëria me divën e muzikës Beyonce, Elvan aka vendosur t’i lerë ‘të qeta’ flokët për disa kohë.

#psychoperty

A video posted by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Temat
Showbiz

Të afërta