Dafina mbështetet në krahët e dy meshkuve (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri po vazhdon me mbrëmjet muzikore brenda dhe jashtë vendit.

Ajo ka ndarë me fansat e saj në instagram,një foto me grupin KAOS, grup me të cilin ka edhe bashkëpunime muzikore. Se a pritet ndonjë bashkëpunim tjetër kjo nuk dihet ende.

Ata kanë marrë shumë komplimente nga fansat.

d_1469018465-9768789

Temat
Showbiz

Të afërta