City i Guardiolas mposhtet nga Bayerni i Ancelottit (VIDEO)

Bayern Munich e ka mposhtur Manchester Cityn në miqësore.

Bayern Munichu i Carlo Ancelottit ka shënuar fitore 1:0 ndaj Manchester Cityt të Pep Guardiolas.

Goli i vetëm i takimit u shënua nga Erdal Ozturk në minutën e 76-të.

Për “Citizens” në këtë përballje u paraqitën dy futbollistët kosovarë, Bersant Celina dhe Sinan Bytyqi.

Temat
Sport

Të afërta