Afërdita në qiellin e shtatë (Foto)

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj, aktualisht është në pushime me të dashurin e saj, hokeistin qek Jakub Kindl.

Dreshaj e cila ditë më parë paralajmëroi edhe projektin e saj të ri, duket se po kalon ditë të mira pranë Kindl.

Më poshtë mund të shihni disa foto të çifti në fjalë:

💟

A photo posted by Aferdita Dreshaj 🇦🇱 (@aferditadreshaj) on

Happiness is the key 🗝

A photo posted by Aferdita Dreshaj 🇦🇱 (@aferditadreshaj) on

☀️💛👫

A photo posted by Aferdita Dreshaj 🇦🇱 (@aferditadreshaj) on

shine bright…☀️

A photo posted by Aferdita Dreshaj 🇦🇱 (@aferditadreshaj) on

Temat
Showbiz

Të afërta