Afërdita Dreshaj zbulon videoklipin e ri, shfaqet shumë ‘hot’ (Video)

Pas disa ditë argëtimi me të dashurin në Santorini, Afërdita Dreshaj tashmë ka finalizuar projektin e ri muzikor.

Përmes rrjeteve sociale ajo ka zbuluar një pjesë të videoklipit të ri, i cili premton shumë.

Sipas sekondave të parë bukuroshja do të vijë hot dhe me shumë ritëm. “Another 1” mban titullin projekti që i plotë pritet të publikohet nesër rreth orës 19.

https://www.instagram.com/p/BIFM0dnjsds/?taken-by=aferditadreshaj

Temat
Showbiz

Të afërta