Si ja prishen mendjen Seldit? (Foto)

Seldi Qalliu është këngëtar i njohur. Karriera e tij lulëzoj kur ai u bë pjesë e “Big Brother Albania”.

Më pas sukseset nuk i munguan asnjëherë dhe sukses në vete rezultoj të jetë bashkëpunimi me Sinan Hoxhen, ndonëse dyshja më nuk sjellin këngë së bashku.

Seldi që tani është single, është edhe i adhuruari i vajzave.

Ai, po kaq i bukur paska qenë edhe fëmijë, atëherë kur ja “prishnin” mendjen me çokollata për të dalë në fotografi, shkruan “Kosovarja”.

seldi_1468953488-7320321

Temat
Showbiz

Të afërta