Ndryshimi drastik i Nora Istrefit (Foto)

Nora Istrefi është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila shumë vite më parë i është bashkuar industrisë muzikore.
Ajo gjatë gjithë kësaj periudhe kohore ka pësuar një mori ndryshimesh në pamjen e saj shkruan Gazeta Express.

Nëse bashkojmë dy foto të saj, njërën të realizuar kohë më parë dhe tjetrën ditëve të fundit, vërejmë se Nora ka bërë ndryshime në fytyrën e saj duke u nisur nga hunda buzët dhe mollëzat.

pizap-com14689404904171_1468940769-5205743

nora_istrefi_02

Temat
Showbiz

Të afërta