Morena Taraku vjen me diçka të re, ja befasia (Foto)

Ajo njihet si një nga femrat më seksi shqiptare dhe këtë e dëshmon vazhdimisht, përcjell ORAinfo.

Të njëjten gjë e ka bërë ajo edhe në fotot e fundit që ka postuar në faqen e saj zyrtare në Instagram.

Si duket Morena po vjen me diçka të re pasi që në fotot e fundit duket pak sa më ndryshe.

Ajo nuk ka dhënë shumë detaje sa u përket këtyre fotografive por si duket fansat e saj shumë shpejtë mund të marrin një dhuratë nga ajo.

morena-2_1468955533-6825295

morena-3_1468955529-9461333

morena-4_1468955523-8329862

Temat
Showbiz

Të afërta