Korab Shaqiri fillon shkollë të re (Foto)

Kantautori kosovar Korab Shaqiri, do ta sfidoj veten në një drejtim tjetër.

Këngëtari i cili është edhe profesor i muzikës në një nga kolegjet private, ka nisur një shkollë të rë për Film, Teatër dhe Inxhinier i tonit, transmeton Magazina.

Korabi ka treguar se nga sot ka nisur studimet për inxhinier të tonit.

Ky pritet të jetë edhe një sukses tjetër i Korabit, pasi ai përveç se këngëtar dhe profesor ka edhe studion e tij, ndërsa me studimet për tonin do të bëhet një nga të rrallët shqiptar me titullin, Inxhinier i tonit (Sound)

Korabi me këtë po tregohet mjaftë ambicioz, suksese!

13816910-1163538817042266-254076784-n

Temat
Showbiz

Të afërta