Këto janë dhuratat e Tarës e Afronës për Bleron (Foto)

Me rastin e ditëlindjes së 38-të të Bleros, këngëtari i njohur ka pranuar dhurata me kuptim nga dy prej personave të zemrës, Tarës dhe Afronës.

Bija e tij, ka menduar një kartolinë për babain duke i shtuar vlerën pasiqë atë e ka konceptuar dhe punuar vetë.

Ndërkohë, Afrona i ka dërguar torte me shenjat e ekipit favorit Barcelonës.

afrona_1468949697-2877344

tara

Temat
Showbiz

Të afërta